x

Hazır bohem tarzı yeniden moda olacakken, dantelin romantizmine kapılabiliriz o halde. Etek tercihimiz pileli olsun ve ayakkabımız da düz sade ama şık. Kulağımıza takacağımız zarif bir küpe tasarımımızı tamamlayacaktır.

Devamı...
03 Mart 2016Masal gibi saçlar

Dağınık, balıksırtı, Hollanda çiçeği yoksa sade örgü? Hangisini istersiniz?

Bu bahar saçlar daha bir özgürleşiyor ve birbirinden gösterişli örgü modelleri, bizleri masal dünyasına çağırıyor.

Devamı...
28 Şubat 2016Modanın kalbi bu blogda

Moda dünyasındaki en son trendler, en gözde stil ikonları, fark yaratan sokak modası, ayakkabı tasarımlarındaki yenilikler ve güzellik sırları hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu sayfada bulacaksınız.

Devamı...

Hem topuklu ayakkabı giyen gibi uzun bacaklı gösterecek hem de ayaklarımızı ağrıtmayacak bir model yok mudur? Modelden ziyade küçük bir yanıltmaca ile bu görünüme sahip olabilirsiniz. İşte tüyosu…

Devamı...

Yarın bir iş toplantınız var ve bugünden başladınız ne giyeceğinizin derdine. Telaş yok! Son trend kalem etek ve şık bir bluzla krizi yönetmek mümkün.

Devamı...

Hayatımızın hemen hemen büyük bir kısmını geçirdiğimiz ofiste şık görünmek elimizde. Küçük sihirli dokunuşlarla 2015’te gardıroplar yenilensin ve ofisin en trend ismi belirlensin…

Devamı...
01 Şubat 2016Siyahın asilliği

Siyah renk her zaman asil bir duruş kazandırır. Bu yüzden de nereye gidersek gidelim, siyah ağırlıklı bir kıyafet her zaman bize ağırlık katacaktır. 

Devamı...

Arkadaşlarla konuştunuz, öğlen buluşma planınız var. Ama bu soğukta ne giyeceğinize bir türlü karar veremediniz. 

Devamı...

Hepimiz kendimize özel bir kıyafeti giymek isteriz. Öyle ki o gün giydiğimiz elbise başkasında olmamalı. Biz özel, bize ait…

Devamı...
02 Aralık 2015Mutlu ciltler bizi bekler

Hiçbir cilt mükemmel ve kusursuz değildir. Fakat cilt yapımıza uygun bakım ürünleri ile sağlıklı ve taze bir görünüme kavuşmamız mümkün.

Devamı...
Bizi Takip Edin
Copyright 2015© adimadim.com.tr kredi kartı bilgileriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.