Genel Sorular
Genel Sorular


1. S: Beğendiğim ürünün bedeni stokta tükenmiş, ne zaman stoğa eklenir?
C: Öncelikle web sitemize üye olmanız gerekmektedir. Hesabım sayfasından “stok alarm listem” bölümüne istediğiniz ürünü listeye ekleyip stok güncellendiğinde haberdar olabilirsiniz.
2. S: Ürünlerin garanti süresi var mı?
C: Garanti süresi, sadece ürünün sezonu süresince geçerlidir.
3. S: E- bülten hizmetiniz mevcut mudur?
C: “Hesabım” sayfasından “kişisel bilgilerim”  seçeneğine tıklayarak e-posta ve sms ile ilgili tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.
4. S: Öneri, şikâyet veya isteklerimizi nasıl belirtebiliriz?
C: Öneri, şikayet ve istek için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilir veya info@adimadim.com.tr adresinden e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.
5. S: ‘Cayma hakkı’ bilgilendirir misiniz?
C: 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince, alıcıların teslimat tarihinde itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak herhangi bir sebep göstermeden ve “kargo ücreti ödemeden” ürünleri iade etme hakları vardır. Kanunu her kurumun uygulaması gerekmektedir.
28.04.2014 tarihinden önce satın alınan ürünler için 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun geçerlidir. Bu kanuna göre, alıcıların teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve “kargo ücreti ödemeden” ürünleri iade etme hakları vardır. Cayma hakkı süresi dışında kalan iade talepleri için geçerli süre ise 15 gündür.
6. S: Adimadim.com.tr'de güvenli alışveriş politikası nasıldır?
C: Sitemizin güvenli alışveriş politikası şu şekilde işlemektedir:
  • Ödeme Koruma Sistemi:

Gizlilik ve güvenlik bizim için çok önemlidir. Kullanıcı ve sipariş için geçerli olan    kişisel bilgileriniz güvenli bir şifreleme yoluyla bize iletilir. Bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için SSL kodlama sistemi kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız ile yaptığınız alışverişlerde kullanılan kişisel bilgileriniz şifrelendiği için güvence altındadır ve üçüncü şahısların eline geçmesi engellenmektedir.

  • Kişisel Verilerin Güvenliği:

Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 128 bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte ‘adimadim.com.tr’ tarafından tutulmamaktadır. Ayrıca gizlilik politikasında belirtilen tüm şartlar geçerlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.