İade ve Değişim

İADE

       Adimadim.com.tr’den aldığınız ürünü iade etmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte 14 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

       İade edeceğiniz ürün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Mağazalarda iade yapılmamaktadır. İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır.

      Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren iade için bankaya talimat gönderilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankaya bağlı olmak ile beraber, iade tutarı 1-10 arasında alışveriş yaptığınız kartın hesabına iade edilir.

       Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerde, iade durumunda sipariş tutarı hesabınıza para puan olarak tanımlanır. Ancak iade tutarının hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız, müşteri hizmetlerinden banka hesap bilgilerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

  

DEĞİŞİM

Adım Adım’dan aldığınız ürünü değiştirmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Değişimden sonra ürün ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

       Değişim için göndereceğiniz ürünün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Mağazalarda değişim  yapılmaktadır. Adım Adım mağazalarında ürünün faturası ile beraber değişim yapılabilir.

 

İade Adresi:  Adım Adım  E-Ticaret Birimi  

ADIM ADIM Fatih Kavafiye Tarım Sanayi ve Ticaret Ldt. Şti.

Saraylar mah. Enverpaşa cad. no:2 Merkezefendi/DENİZLİ

Tel: 0850 532 11 55Konu ile ilgili sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz:

Tel: 0850 532 11 55

E-Posta: destek@adimadim.com.tr

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.