Kargo ve Teslimat

Kargo ve Teslimat

Türkiye’nin her yerinden adimadim.com.tr’den sipariş verebilirsiniz.

50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR.  50 TL altındaki siparişler için kargo bedeli 5 TL’dir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ;

Verdiğiniz siparişler hafta içi aynı gün içerisinde saat 17.00’a kadar kargoya teslim edilir. Saat 17.00’ı geçmesi durumunda sonraki ilk iş günü kargoya teslim edilir. Cumartesi günü  12:00’a kadar verilen siparişler kargoya verilir.  Pazar günü ve tatil günleri verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre teslimat süresi 1–2 gün arasında değişebilir. Mağazalarımızın olduğu bölgelerde aynı gün teslimat yapılır.

Kargolarınızın durumunu adimadim.com.tr’ye giriş yaptıktan sonra hesabınızdan veya müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  Sürat Kargo garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

Müşteri Hizmetleri:

Tel: 0850 532 11 55

E-Posta: destek@adimadim.com.tr

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.