Çağrı Merkezi: 0 850 532 11 55

Kargo ve Teslimat

Kargo ve Teslimat

Türkiye’nin her yerinden adimadim.com.tr’den sipariş verebilirsiniz.

100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR. 100 TL altındaki siparişler için kargo bedeli 10 TL’dir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ;

Verdiğiniz siparişler hafta içi saat 16.00’a kadar aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 16.00’ı geçmesi durumunda sonraki ilk iş günü kargoya teslim edilir. Cumartesi günü 12:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Pazar günü ve tatil günleri verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre teslimat süresi 1–2 gün arasında değişebilir. 

Kargolarınızın durumunu adimadim.com.tr’ye giriş yaptıktan sonra hesabım sayfasından veya müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 3 en fazla 10  iş günü içerisinde tarafınıza iade edilir.