%100 Hakiki Deri

SCOOTER Erkek Çocuk Bot

Ürün Kodu : A19GKSCO0009
244,99
Ücretsiz Kargo

36

37

38

39

40

Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
  Model Kodu SCOOTER 5540    
  Dış Materyal : Nubuk
  Materyal Özelliği : %100 Deri
  İç Materyal : Tekstil
  Taban Materyal : Termo
  Topuk Yüksekliği : Düz
  Kalıp : Standart
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)

Dış Materyal

Dış Materyal ürünün üretildiği malzemenin görüntüsünü belirtir. Bunlar deri görünüm, süet görünüm, nubuk görünüm, rugan(parlak) görünüm vb. gibi türlere sahiptir. Burada bahsi geçen deri görünüm ürünün deriden üretildiği anlamına gelmemektedir. Malzemenin deri görüntüsüne sahip olduğu anlamını taşımaktadır.

Materyal Özellği

Materyal Özelliği ürünün üretildiği malzemeyi tanımlar. Bunlar Hakiki deri, suni deri, tekstil vb. gibi türlere sahiptir. Bu özellik Dış materyal ile farklılıklar gösterir. Yani hakiki deri bir ürün aynı zamanda hakiki deri nubuk, hakiki deri rugan gibi alt özellikler taşıyabilir. Suni Deri Nubuk, Suni Deri Rugan, Suni Deri Deri Görünüm de benzer örneklerdir.

İç Materyal

İç materyal özelliği ürünün iç kısmının yapısını tanımlar. Bunlar Deri, Hakiki Deri, Tekstil, Kürk gibi farklı türlere sahiptir.

Taban Materyali

Ürünün tabanının üretildiği malzemeyi tanımlar. Bunlar Kauçuk, poli, termo, plastik gibi türlere sahiptir.

Topuk Yüksekliği

Topuk yüksekliği ürünün taban ile zemin arası ölçünü tanımlar. Topğunuzun başlangıcından ürün topuğunun bitti noktaya kadar olan mesafenin kaç santimetre olduğunu göstermektedir. Topuksuz, kısa topuk, orta topuk, yüksek topuk, platform topuk gibi türleri bulunmaktadır.

Kalıp

Kalıp özelliği ürünün kalıbının standartmı yoksa standartın dışındamı üretildiğini tanımlar. Standart kalıplarda ayak numaranız kaç ise o numara ürünü alabilirsiniz anlamına gelmektedir. Dar kalıplarda ayak numaranıza göre bir numara büyük almanızda fayda var.

Ürün Detayı

Ürünün Detaylı açıklamasıdır. Bu açıklamalar ekibimiz içerisinde yer alan uzmanlar tarafından ürünün birebir incelenmesi sonucu ortaya çıkarılan detayların anlatıldığı bölümdür.


Benzer Ürünler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.